Haber

Kayseri Kocasinan Akademisi için geri sayım

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Yeni tesiste Kayseri Kocasinan Belediyesi’nin tüm markalarının yer alacağını belirten Başkan Çolakbayrakdar, A’dan Z’ye her hizmeti kapsayacak ve 7’den 70’e herkese hitap edecek tesisin çalışmalarının tamamlanmak üzere olduğunu vurguladı.

Erkilet Ertuğrulgazi Mahallesi’ndeki Kocasinan Akademi tesisinin çalışmalarını denetleyen Önder Çolakbayrakdar, merkezin açılmasıyla bölgeye sosyal, kültürel ve sanatsal açıdan büyük bir kazanç sağlanacağını söyledi.

Lider Çolakbayrakdar, Kocasinan Akademi ile eğitim, kültür ve sosyal faaliyetler konusunda 7’den 70’e herkese hizmet verdiklerini belirterek, “Erkilet Ertuğrulgazi Mahallesi’nde Kocasinan Akademi tesisinin inşaatında son aşamaya geldik. Çevre düzenlemesi ve iç tefrişat çalışmalarının yanı sıra diğer çalışmalarımızı da en kısa sürede tamamlayacağız. Bu yıl sonuna kadar hizmet vermeyi hedefliyoruz. Şu ana kadar yaptığımız en büyük tesistir.

Spor, yüzme, derslik, kütüphane, çocuk kulübü ve diğer hizmetlerimizle vatandaşlarımıza olağanüstü bir tesis sunacağız. Vatandaşlarımızın bu tesisin açılışını uzun zamandır beklediğini biliyorum ve bu tesisin tamamlanması konusunda onların da benim kadar heyecanlı olduklarını çok yakından takip ediyorum. Sona yaklaşan tesis, kadın, genç, erkek olmak üzere 7’den 70’e herkese hitap edecek şekilde faaliyete geçecek. Özellikle tesis bölgenin sosyal yaşamını olumlu yönde değiştirecek ve bölgeyi canlandırarak cazibe merkezi haline getirecek. Kocasinan Belediyesi’nin tüm markalarının yer aldığı tesisin güzel hizmetlerin verileceği bir yer olmasını diliyorum” dedi.

Başkan Çolakbayrakdar, vatandaşların hayatına renk katmak için modern sosyal tesisler yapmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu