Haber

Eski Adalet Bakanı Gül oyunu Gaziantep’te kullandı

Eski Adalet Bakanı Gül oyunu Gaziantep’te kullandı

GAZİANTEP – Eski Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili seçimi için memleketi Gaziantep’te oy kullandı.

Türkiye, Cumhurbaşkanlığı ve 28. Milletvekili Seçimleri için bugün sandık başına gidiyor. Saat 08:00’de prestij ile başlayan oy verme işlemi saat 17:00’de sona erecek ve oy sayım süreci başlayacak. Türk siyasetinin önde gelen isimleri de kritik seçim için oy kullandı. Eski Adalet Bakanı ve AK Parti Gaziantep Milletvekili adayı Abdülhamit Gül de memleketi Gaziantep’in Şehitkamil ilçesinde oy kullandı. Gül, babası Cemil Gül ile birlikte Mahmut Hümayun Özhelvacı Ortaokulu’na gelerek 1250 numaralı sandıkta oy kullandı.

“Bugün söz, yetki ve karar milletimizindir”

Oylamanın ardından seçimlerin hayırlı olmasını dileyen Abdulhamit Gül, “Bugün söz, yetki ve karar milletimizindir. Milletimize söyledik, herkes seçim çalışmalarını tamamladı. Şimdi milletimizin karar anı” dedi. .Sandık demokrasinin şerefidir.Milletimiz en doğru sözü söyleyecektir.Milletimiz hakemliğini en güzel şekilde yapacaktır.Sonuç demokrasiye kavuşmak şeklinde olacaktır.Umarız bugün doğum günü olur. Ülkemizin ve Türkiye’nin Asrının.Huzurlu bir seçim günü dilerim.Şu ana kadar herhangi bir olumsuz durum ve bilgi ulaşmamıştır.Ümidimiz de çok güzel.Seçim ortamı birlik ve beraberlik içinde geçecektir. Milletimizin aldığı karar başımızdadır. Umuyoruz ki Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ülkemiz için Türkiye Yüzyılını kuracağız” dedi.

aglasunhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu