Haber

Zeynep Bastık Derin Dekoltesiyle Sahne Aldı! Bugün Ünlülerin Dikkat Çeken Instagram Gönderileri (5 Aralık)

Ünlülerin güncel Instagram paylaşımları neler? Hangi ünlü bugün Instagram’da hangi paylaşımı yaptı?’ İşte sorularınızın cevapları!

1. Zeynep Bastık:

2. Sefo:

iyi şanslar

3. Çağla Şıkel:

4. Özaslan’ı:

5. Eda Ece:

Setten eve geldiğimde Matilda’nın çocuklarına bakıyorum, nöbet değiştiriyorum?

6. Tolga Akışı:

7. Uraz Kaygılaroğlu:

8. Aslı Kızmaz:

İki onluk kaç anne? 20’den sonra 50’ye gelir mi anne? Tamam anne ben karışmam aslında senin ödevin… Yap anneciğim.. 20 o kadar yazılıyor anne… Tamam tamam karışmam anne…. Tahmin etme anne, en azından bir bak… neyse ben karışmam… İlkeeeeeerrrrrrr……

9. Acun Ilıcalı:

Bu kez böyle bir ikiliye ödül değil ödül verme zamanı..

10. Berfu Yiyenler:

Dün ilk gösterimizi yaptık… Neler olduğunu kelimelerle anlatamam, beni sadece orada bulunanlar anlar sanırım. Ama asla unutmayacağım… Sahneye ilk adım attığım anı, titreyen dizlerimi, duyduğum her kahkahayı, ilk selamlaşmamızı hatırlıyorum… Yanımızda olan herkesi, alkışlayan herkesi hatırlıyorum♥️ bizim için yeni bir hikaye dün başladı ve gerisi daha çok çalışarak gelecek. Üzerinde çalışarak… Ama sadece bu hikayeyi değil, her hikayeyi sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyorum @eseryenenler… Bu hikayede ilk gösterimimizde yanımızda olan herkese binlerce kez teşekkür etmek istiyorum ve Sonraki şovlarımızı sabırsızlıkla bekliyorum.

11. Berrak Tüzünataç:

12. Meriç Aral:

13. Nisa Bölükbaşı:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu