Haber

Mehmet Aslantuğ yalanlandı

Özel hayatı hiç konuşulmadığı kadar çok konuşulan oyuncu Mehmet Aslantuğ, Arzu Onan’la 27 yıllık evliliğini 29 Mayıs’ta tek seansta sonlandırdı.

Geçtiğimiz günlerde evliliğinin ihanet nedeniyle sona erdiği iddiasını bir video yayınlayarak yalanlayan Aslantuğ’un, Bozcada’da tanıştığı Pınar Şipaloğlu’na aşık olduğu iddia edilmişti.

“Yeter Mehmet Aslantuğ”

Aslantuğ’a aşık olduğunu iddia eden Pınar Şipalioğlu, Instagram hesabından paylaşım yaptı. “Duyduğunuz dedikodular asılsız değil! Suskunluğumun nedeni küçük ada meselesi…” “Evet adada artık bir evim var, evet Mehmet Aslantuğ, evet evet evet. Yeter”yazarak, kalp emojisi koy.

Pınar Sipaloğlu

Mehmet Aslantuğ ise şimdi kendisiyle ilgili çıkan aşk tartışmasına yanıt vermedi.

Boşanmasının ardından ihanet iddiasını 2 gün önce Instagram hesabından bir görsel yayınlayarak yalanlayan Mehmet Aslantuğ, şunları söyledi:

“Arzum yorulduğunu, kendini bulmak istediğini ve ayrı bir eve gitmek istediğini söyledi. Sahip olduğumu ve değer verdiğimi sandığım bu ilişkinin tek kahramanına saygı duymam gerekiyordu, belki de bunda bunaldığımı görmemiştim. titriyorum.

“Ona ihanet etmedim”

Kolay olmadı, acı çektim, üzüldüm, aylarca kelime bulmaya çalıştım… Giden ben değilim. Yorgundu… Hiçbir şey yazıldığı, çizildiği gibi değil. Yasal olarak boşandıktan sonra yolları ayırmak istedim.

Ona ihanet etmedim. Derginin yazdığına göre ben hayatımda hiç görmediğim, biraz parası olan bir bayanın pozisyonundan dolayı boşanmadım ve boşanmak da istemedim.

of-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu