Haber

Adnan İnan Keşan’da MHP’ye güvence verdi

Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) – Keşan Belediyesi Selim Sesler Konferans ve Tiyatro Salonu’nda gerçekleştirilen kongreye, MHP MYK Üyesi Afşin Birben, MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, MHP Merkez İlçe Başkanı Emre Tokluoğlu, 28. Dönem Edirne Milletvekili Adayları Ali Özer, Ayvaz katıldı. Yalaza, Keşan Belediye Başkanı Mustafa. Helvacıoğlu, siyasi parti temsilcileri, oda başkanları, muhtarlar ve parti üyeleri katıldı.

Afşin Birben’in Konsey Başkanı olduğu genel kurulda, faaliyet ve mali raporların okunup açıklanmasının ardından siyasi konuşmalara geçildi. İlk konuşan MHP Keşan İlçe Başkanı Adnan İnan oldu.

13 Eylül 2020’den bu yana görevde olduğunu hatırlatan İnan, “Partiye gönül vermiş değerli çalışma arkadaşlarımla, yönetim kurulumuzla birlikte elimizden gelenin en iyisini yapmaya, genel başkanımıza layık olmaya çalıştık” dedi. , Devlet Bahçeli ve Genel Merkezimiz ile bundan sonra da gayret ve gayretimizi artırarak çalışmaya devam edeceğiz. Edeceğim, edeceğiz” dedi.

İnan’ın ardından konuşan MHP Edirne İl Lideri Zakir Tercan, Keşan kurultayında başarılar dileyerek MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli’nin kongre bildirisini okudu.

Konuşmaların ardından Adnan İnan’ın başkanlığını yaptığı tek listeyle seçime girdi.

İnan, Abdullah Usta, Ahmet Özkaya, Aycihan Çirozlar, Berkay Uslu, Cemali Bakır, Erdal Coşkun, Fatih Ekmekçi, Hüseyin Arda, İsmail Dumoğlu, Keyifli Konutçu, Muradiye Durak, Mürsel Kara, Nagihan Çelenk, Onur Durmaz başkanlığındaki yeni yönetimde, Özden Öztekin, Şerif Asilsoy, Tolunay Ceviz ve Yüksel Öztüre yer aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu